Nazwa forum

Opis forum


#16 2008-01-14 15:21:08

dzemowa_rozalia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

To chyba normalne, że musi mieć kasę (tzn. nie przesadzajmy) aby było z czego żyć . W dzisiejszych czasach jestem 'skazana' na mieszkanie z mamą .


.Róża to królowa ogrodów.

Jestem Różą? xD

Offline

 

#17 2008-01-15 19:59:47

madzia_smieszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

Dlaczego skazana?? może kiedyś uda Ci się zamieszkać samej, no oczywiście jeśle tego tak baaaardzo chcesz;P??
Co tutaj tak cicho;>??
Jak po 18-stce Elki:P Kacorek jest;>??

Ostatnio edytowany przez madzia_smieszek (2008-01-20 18:12:40)

Offline

 

#18 2008-01-20 18:27:21

dzemowa_rozalia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

No jak to jak? Przecież (jak na razie) nie stać mnie na mieszkanie(nawet na wynajem...) chociaż może... mieszkanko jednopokojowe...

Z czego ten kacor? no proszę Cię?!

A ja właśnie nie ryzykowałabym tego imienia męża, niestety często (statystycznie coraz częściej) bywa tak, że między ludźmi coś się psuje i dochodzi do rozwodu i wtedy co z tym tatuażem zrobić?!
No chyba, że zostajecie przyjaciółmi a jeszcze lepiej gdy macie dziecko i wtedy można tłumaczyć, 'zawdzięczam temu facetowi dziecko i wspaniałą przyjaźń' - sorki, że ja tak pesymistycznie ale wszystko trzeba przemyśleć .

Co do tatuaży dziś mi wpadła do głowy jeszcze ważka .. róża i ważka...hmmm


.Róża to królowa ogrodów.

Jestem Różą? xD

Offline

 

#19 2008-01-20 18:32:40

madzia_smieszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

No wiem wiem, to jest niby ryzykowne, ale takie życie, później najwyżej szukałabym sobie faceta z takim samym imieniem:D <głupek>

Offline

 

#20 2008-01-20 20:36:22

dzemowa_rozalia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

Jakie życie?! Ryzykowne? No też, ale jeśli o mnie chodzi tatuaż powinien być na tyle neutralny aby pasował na każdy rozdział naszego życia, nie mówiąc o tym aby nam się po prostu podobał tak jak na przykład imię .
A takie ryzyko o jakim piszesz ( tzn jakie ryzyko w sumie?!) dla mnie jest po prostu bezsensowne, rozumiesz, w tym wypadku nie ma po co ryzykować bo wcale nie musisz tego robić chyba, że chcesz...(tutaj błędne koło...) ryzyko jest ryzykiem tylko wtedy kiedy masz dwa PROSTE wyjścia: Tak albo Nie .
Np. skok na bungie: skaczesz albo nie! Proste . Mam nadzieję, że rozumiecie...

A tak w ogóle dlaczego Ty piszesz tak aż nazbyt zwięźle ? Ja tutaj rozprawki wręcz a Ty jedno zdanie ....


.Róża to królowa ogrodów.

Jestem Różą? xD

Offline

 

#21 2008-01-26 21:38:53

madzia_smieszek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

Hmm no niby coś tam z tego Twojego opowiadania zrozumiałam, ale nie wszystko <głupek> no cóż bywa:P
Zresztą ja raczej tatuażu sobie nigdy nie zrobię, więc nie muszę się przejmować jaki symbol czy imię chciała bym sobie zrobić na skórze:)
A co do rozprawki....jakoś wcześniej nie miałam weny, żeby więcej niż 1-2 zdania tutaj napisać:P ale czuję, że dzisiaj będzie inaczej.....bo po pierwsze- za tydzień jedziemy do Bukowiny i już się doczkekać nie mogę, po drugie w piątek impreza u Ani:D oj się będzie działo:P po trzecie wczoraj byłam w Starej Chacie (taka knajpa u nas ) i się trochę sfazowałam:D w autobusie świrowałam oczywiście:D po czwarte nareszcie mamy feeeeerie, te na które tak długo czekałyśmy <hurrrra> no a po piąte to.....yyyy....zapomniałam co chciałam napisać:) no to kończę ;] buuźka:*

Offline

 

#22 2008-01-26 21:56:23

dzemowa_rozalia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

O tak! Feryje xD Moje kochane.
Impreza u Ani będzie pozitiv na 100% .
Ha ha..nie mogę się doczekać jak zobaczę 'Felkową mamę' w akcji .

Niech pokój będzie z Wami dobrzy ludzie (tak, jesteście dobre, tylko jeszcze tego nie wiecie...)
Ej. Nie uważacie, że przydałby się jakiś facet do naszej paczki?
Oprócz naszych facetów osobistych ofkors xD.

Papa


.Róża to królowa ogrodów.

Jestem Różą? xD

Offline

 

#23 2008-01-27 12:30:02

ewcia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

oprócz naszych facetów osobistych? heheh, a która z nas przepraszam ma takiego...?
do naszej paczki nadawałby się tylko jakiś gejos, tak mi się wydaję...
inaczej zaraz któraś by się zakochała np. ja nie no żartuję... mi takie rzeczy trudno przychodzą...
a Ty Maślana sobie daj już spokój z tym biednym Felusiem...

Ostatnio edytowany przez ewcia (2008-01-27 12:30:34)

Offline

 

#24 2008-01-27 12:44:52

dzemowa_rozalia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

Ha ha ha .
No ale geje są fajni, tak mi się wydaje. I nie chodzi mi o to, że Efa by się w nim zakochała .
Ale co? Feluś jest spoko .

Nie martw się. Jeszcze tylko pół roku ....


.Róża to królowa ogrodów.

Jestem Różą? xD

Offline

 

#25 2008-02-16 19:11:51

ewcia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pogaduchy :)

ej noooo zaniedbujecie nasze forum jak w ogóle możecie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpswsm.pun.pl www.juniorfansubs.pun.pl www.pedagogika-pop.pun.pl www.blogowisko.pun.pl www.thehellmod.pun.pl